Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Pomocná ruka hasičům ze Světlé Hory

Vážení a milí,
hasičům ze Světlé Hory (nedaleko Bruntálu) se stala velmi nepříjemná událost – shořel jim transportér. Dodávka, kterou měli přepravovat nejen děti na hasičské soutěže, ale i na exkurze, výlety.

Škoda byla natolik rozsáhlá, že není možné dodávku opravit.
Proto samotní hasiči vyhlásili sbírku víček z PET lahví.

Obracíme se na vás tedy s prosbou. Máte-li doma víčka od PET lahví a nic s nimi nezamýšlíte, ZABALTE je do sáčku, tašky, pytle, krabice tak, aby se víčka nesypala, OZNAČTE nápisem “sbírka pro hasiče” a ODNESTE na sběrné místo. Jedno je u nás ve škole (na hlavní budově) a druhé ve sběrném dvoře obce Jindřichov.

Sbírka bude probíhat do konce května 2023.

Pro odvoz víček se nabízí několik variant – spolupráci nabídlo vedení obce Jindřichov, případně je odvezou organizátorky akce, aaaaaa neeeeebooooo za námi přijedou samotní hasiči, se kterými bychom domluvili možnost nahlédnutí do jejich vozu.

Článek hasičů naleznete zde: https://www.facebook.com/lenka.kralova.9231/posts/pfbid0SgCCQDCE1r2jdbaf439aUFLYNhZd9K9B464XS2nLZJHroS5P482DRYmfvBd31uNul