Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Srdce s láskou darované

V přírodovědném kroužku jsme se zabývali nejdůležitějším orgánem lidského organismu. Než jsme se ale k němu propracovali, vzali jsme to lehce oklikou. Rozdělili jsme se do skupin a postupně jsme dostávali na vyžádání indicie, které nás měli dovést až k samotnému tématu. Přišli byste na to také?

Nejprve jsme dostali “nějakého pána”.

Potom tabulku
Nějakou hodnotu
Mapu České republiky
Zvon
Část lidského těla

Pumpu

Shodli jsme se na tom, že se nám téma s každou indicií vzdaluje více a více. Nemohli jsme zprvu vůbec přijít na to, co všechny věci spojuje, proto byla naše úvaha takováto:

Nakonec jsme ale na to přišli…

Proč jsme se vydali touto cestou? Rádi bychom se zapojili do soutěže SRDCE S LÁSKOU DAROVANÉ. Více informací zde: https://srdce.age-management.cz/stranky/pravidla-souteze-2022-2023

Prvním naším úmyslem je vytvořit obrovské srdce, které je složeno z dalsích malých srdíček. A proto jsme skládali, skládali, skládali. A teď nás čeká kompletování, lepení. A v poslední fázi věnování, focení a odeslání do soutěže.