Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Au, bolí mě nohy – aneb lyžák – den první

V nadpisu naleznete nejfrekfentovanější větu, ktera padala z úst účastníků lyžařského zájezdu. Pro ty, co stáli na lyžích poprvé, to byla opravdu těžká dřina. Útěchou nám sice bylo azurové nebe a dostatek sněhu, ale členům prvního družstva to bylo zcela jedno. Zkoordinovat nohy, ruce, lyže a zbytek těla byl občas neřešitelný problém, ale všechny zapletené nohy jsme rozmotali, všechny padlé jsme zvedli a zpět na penzion jsme se také dostali všichni.

Sedmáci, ti si ale lyžovačku užívali. Hned ráno obasadili vlek a až do konce lyžování na nás občas zamávali, jinak jsme o nich něvěděli.

Jak vypadalo ráno pro některé naprosto beznadějně, po obědové pauze se obrátilo vše k lepšímu a každý už byl schopný pluhem sjet mini kopeček, zastavit, vstát a obout si lyže. Zítra tedy nastoupí všichni do školky a není možné, abychom zpět domů nedovezli jen samé lyžaře.