Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Soutěž o nejhezčího dýňové strašidýlko s lampionovým průvodem 30.10.2012
I k nám do MŠ Vysoká dorazil Halloween. Děti dostaly za domácí úkol vyrobit dýňové strašidýlko. Jak bylo vidět, všichni doma pilně pracovali a jejich úsilí se vyplatilo. Nádherně vydlabané a nazdobené dýně dorazily do MŠ. Sešli jsme se v 16.30. Než se dostalo na hodnocení domácí práce, každý rodič si vyrobil se svým dítkem dýni z moduritu, některé děti pracovaly i samy. Po práci nastalo vyhodnocení naší soutěže, jelikož se všichni snažili, nebylo u nás jiného místa než 1. Každý účastník obdržel omalovánku a sladkou odměnu. Po setmění jsme se vydali strašidýlka ven zapálit a mohu naspat, že to bylo úžasné. Jelikož už byla tma, vydali jsme se na lampiónový průvod vesnicí. Sláva všem lampiónům a hlavně těm s opravdovým ohněm, nikomu z nás neshořel.
Všem moc děkujeme za účast a domácí přípravu.
Tety z MŠ Vysoká

[power_zoomer cats=14]