Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Drakiáda MŠ Vysoká

Drakiáda 18.10.2012
Po dlouhé době nastal krásný slunečný den doprovázený větrem, co víc jsme si mohli přát. V 15.00 jsme se sešli v naší MŠ, společně poskládali draky a vydali se směrem na louku za vesnicí. Sešli jsme se v hojném počtu, i když naše řady byly oslabeny zákeřnými neštovicemi. Všichni se moc těšili a naše očekávání bylo splněno. Draci létali jako diví. Sice někteří uletěli, ale my je dohonili! Přidaly se k nám i děti, které školku už dávno opustily. Každý účastník byl odměněn diplomem a sladkostí. Pomyslnou třešničkou na dortu byl drak, který uletěl, zůstal na stromě a cestou zpět nám mával ocasem na rozloučenou.
Všem děkujeme za účast i za to, že jsme všichni prožili krásné odpoledne …

Teta Lucka a teta Lenka

[power_zoomer cats=13]