Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

KARANTÉNA ŽÁKŮ ZÁKLADNÍ ŠKOLY DO STŘEDY 2. 2. 2022 – vyhlášení ředitelského volna

Vážení rodiče, milí žáci,

vzhledem k tomu, že jsme byli všichni ve čtvrtek-pátek (27. – 28. 1. 2022) v kontaktu s pozitivní osobou, informujeme, že JE ZÁKLADNÍ ŠKOLA DO STŘEDY 2. ÚNORA 2022 UZAVŘENA z důvodu karantény. Ředitelka školy proto vyhlásila po konzultaci se zřizovatelem v tyto dny ŘEDITELSKÉ VOLNO. Všichni žáci, kteří byli ve čtvrtek-pátek (27. – 28. 1. 2022) ve škole, jsou dle pokynu nahlášení jako osoby, které byly v kontaktu s pozitivním, proto mají nařízenu karanténu – určitě jste obdrželi SMS zpávu od KHS.

Žáci, kteří nebyli ve čtvrtek-pátek (27. – 28. 1. 2022) ve škole, zůstávají doma, ale karanténa pro ně neplatí.

KARANTÉNU MAJÍ NAŘÍZENU TAKÉ ŽÁCI, KTEŘÍ BYLI NA LYŽAŘSKÉM VÝCVIKU, protože i tito byli v kontaktu s pozitivním.

Výuka bude obnovena ve ČTVRTEK 3. února 2022, kdy žáci obdrží mimo jiné výpisy pololetního vysvědčení.

V pátek 4. 2. 2022 jsou pololetní prázdniny.

Děkujeme za pochopení.
Mgr. Jana Zábranská