Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Sladké mámení pro dětský domov

Ještě máme jeden týden na to, abychom sesbírali sladkosti pro děti z dětského domova v Černé Vodě.

Jestli se ptáte, kde jsme na tento nápad přišli, pak si dovolím vám připomenout sbírku hraček, výtvarných potřeb, her, sportovního náčiní, … , která probíhala na konci školního roku. Dětem jsme vše poctivě předali. Vás jsme o tomto informovali prostřednictvím několika článků zde na našich webových stránkách. A protože nás v krásné vilce přivítali s otevřenou náručí nejen vychovatelky, ale i samotné děti, rozhodli jsme se oslovit širokou veřejnost o další spolupráci.

Jde vidět, že jsou stále lidé se srdcem na pravém místě. Posuďte sami…

Příští týden … BALÍME. Pokud byste chtěli obdarovat děti bonbónky, žvýkačkami, pitíčkem,… ozvěte se.
“Zástupcovna” se pomalu přeměňuje v cukrárnu 😉