Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Pojďme pomáhat – Mikulášská radost do dětského domova

Vážení a milí,
utekl nějaký čas a my jsme opět zde s další prosbou, s další výzvou. Rádi bychom zase otevřeli svá srdce a chtěli bychom pomáhat.

Naše minulá akce, troufáme si říci, byla podařená. Rozdávali jsme neskutečné dary dětem ve dvou dětských domovech (v Chrudimi a v Černé Vodě). Dárečky šly od nás, od vás i od samotných dětí z Jindřichova, které si uvědomily, jaké štěstí tady mají.

Protože dětský domov v Černé Vodě je svým způsobem přes kopec, rozhodli jsme se s nimi udržovat spolupráci.

Ve škole se snažíme dětem poskytnout vše, co je v našich silách. Doma mají láskyplné prostředí. Děti z dětského domova toto štěstí nemají. Proto bychom jim chtěli alespoň trochu toho štěstí z Jindřichova poslat.

Tentokrát jsme se rozhodli uspořádat sbírku k příležitosti nadcházející mikulášské nadílky. Sbírka bude probíhat celý měsíc listopad a budeme sbírat různé sladkosti, dobroty a vše, co se hodí do mikulášských balíčků.

Pokud budete chtít přispět a pomoci nám vykouzlit dětem úsměv na tváři, určitě neváhejte, kontaktujte nás.

Více informací o dětském domově naleznete přímo na jejich stránkách: https://www.dd-cernavoda.cz/

Z vašich cenných darů na konci listopadu vytvoříme balíčky a předáme je vaším jménem dětskému domovu.

Předem děkujeme za vaše nadšení pro dobrou věc a spolupráci při rozdávání radosti dětem.

Barbora Halířová a Jana Zábranská