Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Návštěva z Ferdíkova

Ve čtvrtek nás čekalo malé překvapení, o kterém nám paní učitelky dopředu nic neřekly. Po zvonění, které ohlásilo začátek poslední hodiny v 1. třídě, se za námi přišli podívat všichni kamarádi z Ferdíkova. Jsou to děti, které ze školky odešly teprve nedávno a přišly se podívat, co se u nás během prázdnin změnilo. Prvňáčci si prohlédli nové umývárny, vymalované třídy a herny a také zjistili, že všechny veselé obrázky, které paní učitelka Cílová namalovala, tu nejsou jen na ozdobu, ale dá se s nimi hezky pracovat a procvičovat třeba barvy, orientaci v prostoru, správné počítání a pojmenování a hned si to taky s námi vyzkoušeli. Společně jsme si zahráli několik her a předvedli si, co už umíme za krátkou dobu od prázdnin. Byla to hezky strávená chvilka, a proto jsme se dohodli, že příští naše setkání bude na oplátku ve Ferdíkově.