Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Pasování na školáky- MŠ Vysoká

Rok se s rokem sešel a my se připravovali na další rozloučení s kamarády,kteří v září zasednou poprvé do školních lavic. Pavlík, Natálka a Dominik nás ,,opustí“ a stanou se z nich opravdoví školáci.

Protože vstup do školy je veliká událost, přišli jsme se s nimi rozloučit na OÚ Vysoká 26.6.2013. Zde je čekalo slavnostní pasování na školáky  se vším všudy-mečem, šerpou i poklekem. Pasování provedla paní starostka obce Vysoká – Marcela Hrancová. Nechybělo i první vysvědčení a podpis do Pasovací listiny. Děkujeme  obci Vysoká i ZŠ a MŠ Jindřichov  za krásné dárky pro naše školáky.

Všichni jim přejeme mnoho úspěchů, spoustu nových kamarádů a věříme, že se jim ve škole bude líbit.

pasování orvňáčků01pasování orvňáčků03pasování orvňáčků08pasování orvňáčků09pasování orvňáčků11pasování orvňáčků12pasování orvňáčků14pasování orvňáčků16pasování orvňáčků17pasování orvňáčků18pasování orvňáčků19pasování orvňáčků20pasování orvňáčků22