Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

VÍTEJTE V 1. TŘÍDĚ!!!

VÍTEJTE V 1. třídě!!!

Úterý 1. září 2020 se stalo významným dnem pro naše nové prvňáčky i pro jejich rodiny a blízké. Počasí nám sice nepřálo, ale to dětem vůbec nevadilo. Paní učitelka Alžběta Balvanová představila žáčkům jejich třídu, ve které se budou učit nejen číst, psát a počítat, ale zažijí v ní určitě i spoustu legrace a zábavných chvilek, na které budou v budoucnu vzpomínat.

Počáteční obavy ze všeho nového z dětí rychle opadly, poprvé si mohly prolistovat své úplně první opravdové učebnice a pracovní sešity, které ještě voněly z tiskárny a čekají, až se s nimi děti začnou učit a poznávat svět.

Žáčkům byla rovněž představena paní učitelka Ivona Ledvoňová, která se o ně bude starat ráno i po vyučování ve školní družině. Děti se s družinou také seznámily a hned si zde mohly nakreslit i obrázky „jako správní prvňáci“.

Všem prvňáčkům přejeme do nového školního roku 2020/2021 mnoho úspěchů a zdraví, ať se jim v naší škole líbí a učení a poznávání je nejen baví, ale především těší.