Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Učíme se s nadsázkou

Zákeřný virus nás rozdělil. Nemůžeme sedět společně v jedné třídě, učit se všichni dohromady. Ale ani tato vzdálenost nás, deváťáky, nemůže zastavit. Jsme neustále v online kontaktu a snažíme se učit, jak jen to jde. Proto se přírodopis učíme obklopeni stromy, rostlinami a zvířaty. Abychom zvládli zeměpis máme kolem sebe mapy, učebnice, atlasy. Při výuce českého jazyka jsme ponořeni v knihách. Když dojde na chemii, tak v ní přímo ležíme. Dotáhli jsme to až tak daleko, že i domácí mazlíčci se místo nás učí 🙂 Někteří se u učení snaží vypadat velice inteligentně. Aby jim to náhodou nevlezlo na mozek 🙂 Dokonce i paní učitelce z toho učení jde hlava kolem a karanténa dělá své 😀 😀

Doufejme, že to vše zdárně překonáme, brzy se spolu zase potkáme a usedneme společně do lavic 🙂