Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Lyžařský večírek

Je nepsaným pravidlem, že před poslední nocí na lyžařském výcviku se koná večírek. Ten náš se nejprve nesl v duchu vyhodnocování a oceňování všeho možného. Každý účastník dostal diplom za úspěšné absolvování kurzu. Pak byl každý jednotlivec oceněn za nějakou svou jedinečnost, takže jsme se setkali s oceněním za nejmilejší kukuč, za nejdokonalejšího brouka nebo za nejlepší baličku vlekařů. Každý si ještě mohl vybrat nějakou věcnou odměnu. Nesměli jsme samozřejmě zapomenout na vyhodnocení slalomového klání. Výsledky najdete v článku ze čtvrtku. Dokonce i účastníci zájezdu udělili ocenění přítomným učitelkám.

A pak přišla na řadu volná taneční zábava, kterou zcela ovládli páťáci se svým tanečním uměním Just dance. Protože další den nás čekalo ještě lyžování, večerka se protáhla jen o pár minut.

Lyžaařský pokřik 3. družstva
Just dance