Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Školeníčko u sousedů v Třemešné

Obdrželi jsme pozvání na školení ze sousední základní školy, které jsme velmi rádi přijali, a v pondělí 15. října jsme se v odpoledních hodinách vydali do Třemešné na školení na téma “Systematická práce s nadanými dětmi”.

Čekalo nás příjemné posezení s kolegy z okolních základních škol – Třemešné, Osoblahy a Holčovic. Velmi pěkně připravenoou přednášku doladilo také občerstvení v podobě obložených chlebíčků, záskusků, ovoce a voňavé kávičky.

Stručně, reálně a upřímně byla shrnuta fakta o práci s dětmi, nejen nadanými, o náročné profesi učitele a rostoucí administrativní zátěži. Nechyběl ani nápadník aktivit.

Za pozvání děkujeme Mgr. Milanu Grossovi, řediteli ZŠ a MŠ Třemešná a těšíme se na další spolupráci.