Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Úžasný postup do celostátního kola recitační soutěže!!!

Viktorka Smolíková, žákyně 5. ročníku má skvělé recitační nadání. S textem Ostrov pro 6 000 budíků od Miloše Macourka nejdříve zvítězila v okresním kole Přehlídky dětských recitátorů v SVČ Krnov a tím pádem postoupila do krajského kola, které se konalo 13. dubna v Ostravě. Pro mnohé by toto datum mohlo být nešťastným dnem, ale pro Viktorku to byl den triumfální. Umístila se totiž na 2. postupovém místě a tím pádem naši školu bude reprezentovat na Celostátní přehlídce dětských recitátorů, která proběhne ve Svitavách v červnu 2018.

Za tyto skvělé úspěchy Viktorce gratulujeme a budeme ji všichni držet palce, aby dosáhla mety nejvyšší. Je první zástupkyní naší školy, která se v soutěži dostala tak daleko. Do této chvíle jsem se dostali maximálně na úroveň kol krajských.