Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Titul Světová škola jsme obhájili

Do projektu Světová škola jsme vstoupili před 2 lety. Letošní rok jsme kromě projektu a komunitní akce museli projít i auditem, který zjišťoval, zda splňujeme všechny podmínky pro obhájení titulu. Všechna kritéria jsme naplnili, takže nás čekal poslední bod – prezentace projektu v Praze.

Abychom si trošku zpestřili program, pomohli nám rodiče Míši Vondráčkové, kteří nám zajistili ubytování a spoustu atrakcí na Vodpočívárně, procházku pražskou ZOO, a také jim vděčíme za skvělé průvodcovské služby.

Projekt prezentovala děvčata ze 6. ročníku. Monika je už téměř zběhlá, pro Míšu to byla premiéra. Všechno jsme zvládli, takže titul je náš, tentokrát na 5 let. Můžeme se tedy pochlubit velkou cedulí, která bude umístěna u hlavního vchodu do školy.