Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Sportovní Den dětí

Již ve středu 31. května jsme v naší škole uspořádali zábavný sportovní den, při kterém jsme oslavili Den dětí. Pozvali jsme k tomu i své přátele z polské Moszczanky. Po slavnostním nástupu a rozdělení do smíšených družstev jsme se rozeběhli po celém školním areálu, kde na nás čekaly různé sportovní a zábavné aktivity. Ty jsme prokládali hodováním u stánku, kde každý dostal párek v rohlíku a nanuk, za který děkujeme našemu nákupnímu středisku CBA. Čas tak rychle ubíhal, že jsme měli co dělat, abychom absolvovali všechny disciplíny. Polští přátelé museli odjet, aby včas dorazili domů, a my jsme museli odložit vyhodnocení soutěží na čtvrteční ráno. Ale i tak jsem si všichni krásně užili.

A jak to všechno dopadlo?

Kategorie chlapci 1. stupeň
1. místo         Lukáš Zeman          3. ročník
2. místo         Jan Zavadil              5. ročník
3. místo         Michal Čech             5. ročník

Kategori dívky 1. stupeň
1. místo         Tereza Mrkvová        4. ročník
2. místo         Petra Táborská        5. ročník
3. místo         Viktorie Smolíková    4. ročník

Kategorie chlapci 2. stupeň:

  1. místo        Daniel Horkel             8. ročník
  2. místo        Jakub Šimeček           9. ročník
  3. místo        Oldřich Hanke            9. ročník

Kategorie dívky 2. stupeň:

  1. místo         Karolína Sochová     7. ročník
  2. místo         Magda Hrancová       7. ročník
  3. místo         Michaela Vondráčková   6.ročník

Soutěž družstev:

  1. místo bledě modré družstvo
  2. místo světle žluté družstvo
  3. místo červené družstvo

Všechny další fotky najdete zde:http://zsjindrichov.rajce.idnes.cz/Sportovni_detsky_den_2017/