Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Velký úspěch na okresním turnaji v šachu v Holčovicích

V pátek 3.února 2017 se naši dva nejlepší šachisté Tomáš Krč z 3. ročníku a Martin Gvuzd ze 4. ročníku zúčastnili Velké ceny okresního turnaje v šachu v Holčovicích. Opět se tam sešli nejlepší šachisté z celého okresu Bruntál ( Bruntál, Vrbno pod Pradědem, Krnov, Město Albrechice, atd. ).

Tomáš Krč reprezentoval naši školu v kategorii benjamín a z 23 účastníků této kategorie obsadil vynikající 2. místo !!! Vynikajícího úspěchu dosáhl svou neoblomnou pílí a zájmem o hru. Martin Gvuzd byl prvním rokem již v kategorii mladších žáků, kde to neměl vůbec jednoduché. Přesto dosáhl dvou výher a jedné remízy. Obsadil 27. místo z 33. Oběma klukům moc děkujeme za reprezentaci školy a Tomovi jěště jednou GRATULUJEME !!!

Uložit

Uložit