Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Lyžařský kurz – den druhý

Po druhé noci bylo vstávání již obtížnější. Vylézt z vyhřátých postýlek stálo spoustu energie, ale nakonec jsme to všichni dokázali. Udělali jsme ze sebe medvídky, když jsme na sebe navrstvili veškeré dostupné oblečení, abychom mohli odolávat brutálním mrazům 🙂 Zdolali jsme nástahy namrzlé sjezdovky a naše lyžařské umění už stálo za to 🙂 Zkušenější z nás už byli na vleku jako doma. My začátečníci jsme dokázali i krásné obloučky, což dokonce i potlesk zasloužilo. Po odpoledním lyžování nás na penzion přišli navštívit páni policisté. Ukázali nám svou výstroj. Na vlastní kůži jsme si mohli vyzkoušet neprůstřelnou vestu a pouta. Zítra na nás čeká odpočinek od lyžování. Uděláme si výlet do zamrzlé Karlovy Studánky a nakonec si zablbneme na bowlingu.

Takže všechno je tady pohoda 😀 😀 😀