Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Lyžařský kurz – den první

V neděli jsme se plni sil a nadšení sešli ve Vrbně pod Pradědem. Nejprve jsme se ubytovali, rozloučili se se svými milovanými rodiči a lyžařský kurz mohl začít. Abychom si zvykli na horské podmínky, vyrazili jsme vyzkoušet lyžařské vybavení. Ani krutý mráz nás nezastavil. Před prvním náročným dnem jsme si užili první noc bez svých postýlek. Po vydatné snídani jsme vyšli na svah. Překonali jsme obtíže s lyžemi, lyžáky a vydali se vstříct novým lyžařským zážitkům. Nejprve bylo vidět v našich tvářích utrpení a beznaděj. Ale v odpoledních hodinách se vše změnilo. Naše tváře začaly zářit štěstím, protože se nám začalo dařit. První obloučky byly na světě. Dokonce i pár pádů jsme s úsměvem přežili 🙂 Teď už na nás čeká jen dobrá večeře, večerní program a hurá do postelí ať nabereme síly na další lyžování 🙂