Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Soutěž mladých cyklistů

Okrskové kolo – soutěž mladých cyklistů

Dne 27.4 2016 jsme se zúčastnili soutěže mladých cyklistů v Krnově ve středisku SVČ Méďa. Náš tým se skládal z žáků sedmého ročníku. Konkrétně jej tvořili Anna Javůrková, Josef Barcík, Irena Timová a Michal Chramosta. Vyjeli jsme ve středu ráno s paní vychovatelkou Vopelkovou. Po registraci nás čekaly teoretické testy z dopravní výchovy. Po krátké přestávce následovala jízda podle dopravních značek, následně zdravověda a po ní jízda zručnosti, přičemž jsme stihli i pár překážek rozbít. 🙂

I přesto, že jsme neskončili na stupních vítězů, nezkazilo nám to dobrou náladu. Získali jsme mnoho zkušeností a naučili se spoustu nových věcí pro další soutěže.

Alžběta Vopelková