Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Ve dnech 25. a 26. dubna se odehrálo okrskové kolo školního fotbalového turnaje McDonald´s Cup 2015/16 a to ve dvou věkových kategoriích. V pondělí 25. dubna se utkali žáci 4. a 5. ročníků. Reprezentantům naší školy se podařilo vybojovat 5. místo, tím nám utekla účast v okresním kole o jednu příčku. Následující den patřil nejmenším fotbalistům 1. – 3. ročníků. Děti předváděly hru plnou krásných fotbalových kliček, tím si vysloužily krásné 5. – 6. místo z deseti účastníků.Všem zúčastněným děkujeme za vzorné chování a vynaložené úsilí při turnaji.

Turnaje se účastnili za 4. – 5. ročník: MICHAL ČECH, HORKEL RADEK, LUKÁŠ DOBIÁŠ, ŠPIRYT ZDENĚK, ZAVADIL JAN, RUSZNYAK TOMÁŠ, MACHO LUKÁŠ, PAVLÍČEK MATĚJ, GUŠTAN RADEK

1. – 3. ročník: BARKOCI IVAN, KUSENDA TADEÁŠ, KONVIČKOVÁ KAROLÍNA, SCHWARZ JOSÉ JIŘÍ, TÁBORSKÝ MATĚJ, KRČ TOMÁŠ, KUSENDA MICHAL, SOCHA ZDENĚK