Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Pochvala za sběr papíru


Warning: Illegal string offset 'link' in /data/web/virtuals/58707/virtual/www/wp-content/plugins/gallery-lightbox-slider/inc/functions/glg-functions.php on line 48

Velké „Papírobraní“, které vyhlásila školní družina v závěru loňského roku, bylo ukončeno a všichni už jistě víte, kdo byli nejlepší sběrači. Možná ale nevíte, že do této velké akce jsme se pustili s chutí a nasazením také svých rodičů i my nejmenší. Často nebylo v naší školce k hnutí a hromady papíru jsme museli přeskakovat. Nejvíc přispěli k celkovému počtu 536 kg nasbíraného starého papíru Adélka, Tomášek, Jeník, Radimek a Kuba. Minulý týden nám paní ředitelka udělila pochvalu a předala odměnu. Dostali jsme krmení pro ptáčky, které jim zavěsíme do krmítka.