Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Setkání po 57 letech

Setkání po 57 letech

Dne 1.10.2015 se uskutečnil sraz žáků Základní školy v Jindřichově po 57 letech, žáků vycházejících z 8. třídy v roce 1958. Při této příležitosti nám byla umožněna p. ředitelkou Mgr. Zlatou Steuerovou prohlídka školy. Celým areálem školy nás provedla a seznámila s moderně vybavenými učebnami p. učitelka Mgr. Ludmila Schaffartziková.

Poděkování patří také zřizovateli školy, kterým je obec Jindřichov. Prohlídka školy nám připomněla naše školní léta, na která jsme s nostalgií zavzpomínali. Naše poděkování patří také sportovcům TJ Jindřichov, kteří nám umožnili prožít krásné odpoledne a večer ve svém zařízení. O občerstvení se v celém rozsahu postaral náš spolužák Petr Matějíček.

Všem spolužákům, kteří se dostavili, bylo nás 23, děkujeme, že hodili starosti a nemoci za hlavu a přišli s dobrou náladou. Vzpomněli jsme také na ty, kteří nás předčasně opustili. Při loučení jsme si slíbili, že toto setkání nebylo poslední a už dnes se těšíme na příští shledání.

Za celou 8. třídu školního roku 1957 – 1958       Eva Páleníková, Ervín Pospíšil.