Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Úspěch našich děváťáků !!!!

Přijímací zkoušky na střední školy jsou první důležitou životní zkouškou. Doprávází je velký stres a následné nedočkavé očekávání výsledků. Letošní deváťáci už jsou všichni klidní a jistě i spokojení – všichni zkoušky udělali a dostali se na školy hned v prvním kole. Byly i takové výjimky, že se žáci dostali hned na obě zvolené školy a teď řeší dilema, kterým směrem se vydat. Všem upřímně gratulujeme a přejeme jim mnoho úspěchů v dalším studiu.

Tady je malý přehled škol, na které se naši šikovní deváťáci dostali:

 • Gymnázium Krnov
 • Obchodní akademie Opava
 • SŠ hotelnictví a služeb Opava
 • SPŠ Hranice – Požární ochrana
 • Masarykova střední škola zemědělská Opava
 • Cestovní ruch a management Krnov
 • SŠ zdravotnická Opava
 • SŠ automobilní Krnov
 • Ahold Ostrava
 • SŠ gastronomická Jeseník
 • SPŠ Krnov
 • SOŠ Prima Rýmařov
 • SOU zemědělské Město Albrechtice

DSCN2830  DSCN2831DSCN2829