Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Skvělé umístění v Souboji čtenářů

Rosteme_web_1289x1800

Velké uznání patří všem šesťákům, kteří se připravovali na soutěž Souboj čtenářů v kampani Rosteme s knihou. Díky ochotě věnovat se nad rámec svých školních povinností byli blíž k rozvoji své čtenářské gramotnosti. Žáci zjistili, jak mohou být knížky zajímavé, příběhy zábavné, že si o nich mohli povídat s kamarády ze třídy a že s hlavními hrdiny mohli zažít spoustu napjatých chvil (nejen v online kole).

A JAK JSME SKONČILI???

Soutěže se zúčastnilo celkem 69 třídních týmů z celé České republiky. Obsadili jsme krásné 15. místo. I když to pro nás neznamená postup do finále, i přesto třída, když jsem jí oznámila výsledek, zajásala, a dokonce (věřte, nebo ne) jsem v očích soutěžících spatřila záblesky jiskřiček i slziček radosti současně.

JAKÁ ODMĚNA ČEKÁ ŠESŤÁKY ???
Jeden týden bez domácích úkolů z češtiny.

Mgr. Hana Smolíková

VÝSLEDKY 1 VÝSLEDKY 2 otázkyodpovědi