Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Novoroční střelba

V sobotu 18.1.2015 v 9.hodin proběhla soutěž ve střelbě do Novoročního terče, kterou připravil SSK Jindřichov pro děti, které navštěvují střelecký kroužek na ZŠ. Střelba se konala na místní střelnici za hřištěm.

Program začal nástupem, střelbou ze vzduchovek na terč a na cíl, dále pokračoval střelbou na novoroční terč a na terče, které si děti sami vyrobily. Na závěr bylo vyhodnocení a předání cen paní ředitelkou. Nejlepším střelcem se stal Michael Řezníček.

Poděkování patří p.Dembkovskému za pozvání a těšíme se na další společnou akci.

Zpracovala: Alžběta Vopelková

DSCN3957 DSCN3959 DSCN3962 DSCN3964 DSCN3966 DSCN3967 DSCN3968 DSCN3970 DSCN3971 DSCN3972

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA