Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Brzy budeme školáci

Mnozí rodiče si jistě postesknou „…jak ten čas letí“…., to už známe. Nedávno nás přihlašovali do školky a teď už je před námi zápis do 1. třídy. Ve školce se v mnoha směrech na školní práci připravujeme. Poznáváme svět kolem sebe, učíme se spolupracovat a chovat ohleduplně, důležitá je pro nás samostatnost, soustředění na práci, správné držení tužky i nůžek a zejména správná výslovnost a dobrá slovní zásoba. Na čtvrtek jsme si domluvili návštěvu 1. třídy s paní učitelkou Balvanovou. Nóó, bylo to tu zajímavé! Někteří z nás stáli u tabule, jako opravdoví školáci, měli jsme možnost vidět, jak pracují naši kamarádi, společně jsme poznávali pohádku a pracovali s obrázky. Na rozloučenou jsme dostali dárečky a hezké čepice, které pro nás děti vyrobily a výrok našeho Jendy „teď už se do školy těším“, platí pro nás všechny. Při prohlídce družiny si s námi paní vychovatelka povídala a vše nám ukázala. Klidně bychom tady hned zůstali, protože nás lákala spousta her, které ve školce nemáme, ale zatím to nejde. Návštěva se nám moc líbila a budeme se snažit, aby nám tady po prázdninách všechno dobře šlo a aby z nás měli radost doma i ve škole. Snad se nám to podaří.

mš v zš02 mš v zš01 mš v zš03 mš v zš04 mš v zš05 mš v zš06 mš v zš07 mš v zš08 mš v zš09 mš v zš10 mš v zš11 mš v zš12 mš v zš13 mš v zš14 mš v zš20 mš v zš21 mš v zš22