Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Velká cena Holčovic mládeže v šachu

Dne 15. listopadu 2014 se v Holčovicích uskutečnil šachový turnaj. Celkem se zapojilo 64 soutěžících, kteří své síly změřili ve 4 kategoriích. Z naší školy se zúčastnilo 6 žáků, z toho 4 v kategorii Benjamínci a 2 v kategorii začátečníků. I při velké konkurenci se naši žáci snažili a vedlo se jim dobře. Bohužel se nikdo neumístil v předních pozicích. Ale to nevadí, všichni si soutěž moc užili a po první zkušenosti budou pilně trénovat na další utkání. Odměnou jim bylo poděkovaní pana Ing. Karla Handlíře, který jim věnoval sadu nových her k tréninku.

Soutěže se účastnili:

v kategorii Benjamínci – Irena Timová, Ondřej Iljaševič, Martin Gvuzd a Lukáš Dobiáš

v kategorii začátečníků – Matěj Kohoutek a Dominik Friedrich

Zvláštní poděkovaní patří paní Iljaševičové za dopravení dětí na soutěž a za podporu při hře.