Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Čtvrťáci na dopravním hřišti

Výuka dopravní výchovy

Čtvrteční vyučování strávili žáci 4. ročníku v areálu SVČ Méďa Krnov, kde byla pro ně připravena výuka dopravní výchovy. Během dopoledne jsme se věnovali praktické výuce, při které si žáci zkusili jízdu na kole dle dopravního značení pod odborným dohledem instruktorky.

Výuka je rozdělena celkem do tří bloků a na samotném závěru budou muset žáci složit testy z dopravních předpisů, absolvovat jízdu na kole dle dopravního značení a jízdu zručnosti. Po úspěšném zvládnutí všech disciplín obdrží žáci průkaz cyklisty.

A kdy to vše zvládneme? Příští návštěva dopravního hřiště nás čeká na jaře v roce 2015.

Jak vypadal náš podzimní trénink, můžete posoudit z přiložených fotografií.

Všechny děti byly moc šikovné, a proto si zaslouží obrovskou pochvalu.