„Hnutí MOVEMBER „

8. ročník pro “Hnutí MOVEMBER”

Ani letošní šklní rok 2014-2015 nechceme být pouhými přihlížeči dění ve světě a proto jsme se zapojili znovu do zábavné kampaně Movember – která získává muže, kteří si nechávají narůst kníry a komunitu – tedy i ženy, které je budou podporovat v kreativitě a invencích.
Zábavná a vtahující kampaň vyústí v:

• získání prostředků pro program na podporu mužského zdraví
  • rozhovory na téma mužské zdraví, které povedou k:
    • většímu povědomí a pochopení zdravotních rizik, kterým muži čelí
    • muži přijmou preventivní opatření.

Myšlenky hnutí, které si nás získaly:

ZÁBAVA
Vytváříme zábavu.

ODPOVĚDNOST
Jsme odpovědní a transparentní. Snažíme se překonat tu nejlepší dosavadní praxi poměru nákladů vůči vybraným financím.

PÉČE
Jsme obětaví, nadšení, věnující a pečující lidé, kteří slouží komunitě hnutí Movember.

MOVEMBER TÝM
Ačkoliv jsme rozprostřeni po celém světe tvoříme jeden tým se společným hlubším cílem, abychom zrychlili uskutečnění výsledků, kterých se snažíme dosáhnout.

POKORA
Máme pokorný přístup ke všemu, co děláme.

INOVACE
Zrozeni z podnikatelského ducha, aplikujeme napříč organizací inovace, abychom zvýšili efektvitu a zkušenosti Mo Bro a Mo Sista.

POZORUHODNÉ ZKUŠENOSTI
Z každého kontaktu (telefon, email, akce, online a osobně) se snažíme vytvořit nevšední zážitek.

ZPROSTŘEDKOVATEL ZMĚNY
Bojujeme za zásadní změnu. Ve všem co děláme, se snažíme nastavit laťku co nejvýše. To se odráží ve výrazných výsledcích naší charitativní i vzdělávací činnosti.

Movember

cz.movember.com