Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Cyklistický výlet 8. ročníku

Abychom si zpříjemnili náš poslední týden před prázdninami, vydali jsme se my, osmáci, v úterý 24.6. 2014 s paní učitelkou Houdkovou a Chramostovou na cyklistický výlet do okolí Osoblažska. V 8:00 hod. jsme řádně vybaveni helmami, svačinou a poučeni o pravidlech vyrazili. Naše první zastávka byla v Dívčím Hradě na třešních u cesty. Druhá zastávka se konala v Pitárné na hřišti, kde jsme si zařádili na kolotoči a posvačili jsme. Poslední zastávka byla v Bartultovicích v restauraci Western, kde jsme si doplnili břicha zmrzlinovými poháry či smaženými bramborovými lupínky a navštívili jsme místní malou farmu. Domů jsme dojeli v pořádku a s dobrou náladou. Těšíme se na další cyklovýlet v příštím roce.

Žáci 8. ročníku

http://zsjindrichov.rajce.idnes.cz/Cyklisticky_vylet_OSMAKU/