Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

OSMÁCI KRAJSKÝMI ŠAMPIONY VE WOCABEE

Po vítězství v okresním kole zvítězili naši osmáci také v krajském kole mezinárodní soutěže v učení cizích jazyků s názvem Jazykový WocaBee šampionát. Tato soutěž probíhá pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a télovýchovy ČR v online aplikaci na učení slovíček.
Jazyková soutěž v učení cizích slovíček v aplikaci WocaBee probíhá na českých i slovenských školách už popáté. V soutěži se hodnotí píle v učení se slovní zásoby, o které vypovídají body získané za procvičování slovíček v aplikaci, tzv. WocaPoints. V krajském kole se naši osmáci utkali se 17 třídami Moravskoslezského kraje a díky svému vítězství postupují do celostátního kola, které proběhne ve dnech 21. – 23. 11. 2023. DRŽÍME PALCE A PŘEJEME HODNĚ ŠTĚSTÍ A PÍLE!!!