Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Za novými zážitky do Ostravy

V pátek 23.6. 2023 vyrazili sedmáci na výlet, na který se všichni dlouho těšili. Ráno jsme se sice probudili do černé oblohy plné blesků, hromů a pořádné průtrže mračen, ale naštěstí se počasí brzy umoudřilo a my mohli vyrazit vlakem do Ostravy, kde nás čekal nabitý program.

Nejdříve jsme dorazili do do stanice HZS ve Fifejdách, kde nás provázeli dva velmi milí hasiči. Provedli nás celou stanicí, ukázali nám, kde hasiči odpočívají, posilují, kde probíhá jejich simultánní cvičení a ukázali nám kompletní výbavu hasičského auta.

Po prohlídce HZS jsme se tramvají přesunuli do Laser Game arény v Ostravě-Jih, kde nás čekaly 3 hry plné adrenalinových zážitků. Plni dojmu a řádně zpoceni jsme se přemístili do Jump arény, kde jsme strávili 1 hodinu skákáním, děláním přemetů a blbnutím na trampolínách.

Samozřejmě jsme na závěr nemohli opomenout nákupní centrum Karolínu, kam se někteří z nás těšili nejvíce. Den nám utekl velice rychle, moc jsme si ho užili a budeme na něj dlouho vzpomínat.