Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Máme za sebou ponožkovou výzvu pro rok 2023. Jako vždy se s námi zapojila celá škola i školka. Během celého dne, jehož datum 21.3. je symbolické, jsme se seznamovali s různými nástrahami, které musí překonávat lidé s Downovým syndromem.

Tím, že jsme se ukázali s každou ponožkou jinou, jsme těmto lidem vyjádřili podporu. Pro nás to bylo také uvědomění, že bychom se neměli bát být odlišní a hlavně, že bychom si měli vážit svého zdraví.

Pojďme se podívat na to, jaké ponožky jsme vytáhli na světlo světa 🙂

Ve školce se s námi zapojili i ti nejmenší. Tvořilo se a taky jsme zjistili, že s ponožkami může být i zábava 🙂

Ve škole se ponožkové výzvy účastnili všichni žáci napříč ročníky. Barevné ponožky nám doslova rozzářily celou školu.

A také jak jinak, nemohl chybět ani náš učitelský sbor, který se do ponožkového dne také poctivě zapojil.

Všem zapojeným děkujeme za podporu.