Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Den otevřených dveří

11. prosince jsme veřejnosti otevřeli dveře naší školy dokořán!!! Každá třída byla nějakým způsobem nachystána k tomu, abyste mohli vidět, co nabízíme nejen v rámci běžné výuky. Mohli jste nahlédnout do nově vybudované učebny výpočetní techniky, učebna fyziky nabízela možnost vyzkoušet si, jak funguje interaktivní tabule, v chemii byl opět připraven zajímavý pokus, dále jste mohli zhlédnout generování stejnosměrného a střídavého napětí. V jazykové učebně byla nachystaná aktivita k osvěžení jazykové schopnosti hravě. Dále byly připraveny dřevěné hlavolamy, které máme zapůjčeny z projektu Evropské unie. Mohli jste se také vrátit do dětských let prohlédnutím dětských časopisů a knižních titulů nejrůznějších autorů. A nejen to…i malá budova otevřela dveře tříd i  školní družiny.

http://zsjindrichov.rajce.idnes.cz/Den_otevrenych_dveri