Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

INFORMACE K PROVOZU ŠKOLY V PONDĚLÍ 21. 11. 2022

Vážení rodiče, milí žáci,

podáváme vám informace týkající se  uzavření školy.
Provoz ZŠ je od pondělí 21. 11. 2022 obnoven.
Výsledky nově odebraných vzorků vody budou známy v pondělí 21.11.2022. Není tedy možné v pondělí otevřít provoz školní kuchyně. Po dohodě se zřizovatelem zajistíme ve všech budovách dostatek vody pro účely mytí rukou žáků a bude provedena celková dezinfekce v prostorách všech budov. Žádáme vás tímto, aby děti měly v pondělí dostatek stravy, neboť nebude možné uvařit pro ně oběd a také dostatek vody pro zajištění jejich pitného režimu. Další informace ohledně provozu školní kuchyně vám budou sděleny v pondělí 21. 11. 2022.

Provoz ŠD je zajištěn v běžném provozu.​

Rodiče dětí MŠ žádáme, aby nahlásili, zda budou jejich děti v pondělí přítomné, abychom byli schopni zajistit dostatečné množství stravy, která je dovážena z Třemešné.​

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Zlata Steuerová, MBA
ředitelka