Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Sedmáci vyrazili na konec tohoto školního roku na svůj školní výlet. Letos byla v plánu Ostrava. Sešli jsme se na vlakovém nádraží v Jindřichově, všichni s dobrou náladou a vybaveni spoustou oblečení. Překonali jsme se nástrahy cestování, výluku i tramvaje. Naší první zastávkou byla jump arena. Dokázali jsme, že přemety, salta a další krkolomné kousky nám nejsou cizí. Uspořádali jsme i bitvu v molitanových kostkách.

Převlékli jsme první propocené oblečení a vydali jsme se na další část našeho výletu. Vybavili jsme se speciálními vestami a zbraněmi a nelítostné souboje na laser game mohli začít. Soupeřili jsme každý za sebe, ale také jsme si vyzkoušeli týmové zápolení.

Otřeli jsme spoustu potu, pořádně doplnili tekutiny, na krátkou chvíli se zastavili na odpočinek v místním parku a připravili jsme se na cestu zpět domů.

Horko ani přeplněné dopravní prostředky nám nevadili, protože jsme si užili opravdu spoustu zábavy 🙂