Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Mandelinka fon brambor

Malí přírodovědci se v kroužku vážně nenudili ani při posledním lednovém setkání. Protože jde doba kupředu a pokrok nezastavíme, museli jsme všechno vzít do svých rukou a zařídili jsme, aby i živočichové měli svou “ksichtknihu”.

Jak se to stalo? Úplně jednoduše. Na Facebooku se skoro všichni pohybujeme jako ryba ve vodě. A proto to pro nás nebyl žádný těžký úkol. Dostali jsme prázdnou šablonu profilu, dostatek informací, a pak už to šlo jako po másle. Trocha fantazie, malířského umu, pár zajímavostí a informací o živočichovi, který nás zaujal a začaly vznikat první facebookové záznamy.

Na fotkách můžete vidět naše počiny. Protože jsme se do práce vrhli opravdu poctivě, nestihli jsme vše dodělat v rámci časového limitu, proto výsledky facebookových profilů doděláme a zveřejníme příště.

Už teď vám ale mohu slíbit, že se máte na co těšit.