Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Ukončení školního roku 2020/2021

Vážení a milí,
máme za sebou další školní rok, který se neobešel bez překvapení v podobě vyhlášení nouzového stavu, upravení podmínek pro vzdělávání a dalších překážek, které jsme museli překonat. To vše jsme ale úspěšně zvládli, dotáhli do zdárného konce a přivítali jsme prázdniny.

Děkujeme za spolupráci, za věcné připomínky, návrhy, komentáře, slůvka podpory, chvály, úsměvy, za účast na online hodinách… Prostě za vše, co nám pomohlo situaci ustát, posunout se někam dále. I přesto, že situace nebyla nikterak příznivá, musíme konstatovat, že jsme se všichni mílovými kroky posunuli, protože jsme se museli naučit pracovat v prostředí, které nebylo nikomu známé – TEAMS – neodlučný společník v době distanční výuky.

Dětem přejeme, aby se o prázdninách pořádně vydováděly. Nám všem přejeme, abychom se v září sešli před školou a tradičně přivítali nový školní rok tak, jak ho známe z předchozích let – z lavic 😉

Dávejte na sebe pozor. Brzy na viděnou. Za zaměstnance školy Jana Zábranská

Vkládám také poděkování náměstka hejtmana kraje a vedoucího odboru školství, mládeže a tělovýchovy. Slova díků totiž patří nejen pedagogickým pracovníkům, ale také vám, kteří jste nás museli na poměrně dlouhou dobu zastoupit, proto poděkování čtěte tak, jako by bylo adresováno právě vám – rodičům v učitelově kůži…