Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Naše tělo zavítalo do školky

I naši nejmladší, děti ve mateřské škole, se v této době učí a ani o tom neví. Tento týden měly děti v MŠ Jindřichov téma “naše tělo”. Paní učitelky si pro ně připravily pestrou škálu různých aktivit – skládali jsme kostičky, ošetřovali různá zranění, hledali kam správně patří orgány v našem těle, kreslili a lepili naše orgány a obeskládávávali obrys naší postavy. Na návštěvu za nimi přišel i “Evžen”, což je pomocník dětí ze základní školy, díky kterému se učí v hodinách přírodopisu především osmáci o lidském těle. Tentokrát zaujal “orgánový chlapec” pod taktovkou paní učitelky Hanuščákové děti v mateřské škole. Všichni si to moc užili, všechny to bavilo a hlavně jsme se dozvěděli spoustu nových informací.