Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Baterkománie – Zachraňme Jelení studánku – POJĎME POMÁHAT

Halóóóóóó, halóóó všichni dobří akční lidé. Opět se na vás obracíme s prosbou. S paní učitelkou Zábranskou jsme narazili na jednu aktivitu. A jak jste již zvyklí, budeme se snažit vás do toho zapojit 🙂

Soutěž Baterkománie… Co to obnáší??? A proč vůbec do toho jít??

Sbíráme použité běžné spotřebitelské baterie, které poté odevzdáme do speciálního boxu na radnici v Krnově. Pokud město Krnov v soutěži uspěje, rozhodlo se podpořit projekt “Zachraňme Jelení studánku”.

A my jsme přeci Ekoškola 🙂 Tak proč nepodpořit takovou dobrou věc. Proto, pokud doma máte nějaké použité baterie, doneste nám je prosím do konce června do školy a podpoříme Krnov 🙂

Děkujeme 🙂

https://stabruntalsko.cz/v-baterkomanii-si-krnov-vede-dobre/?fbclid=IwAR2KQ4KbwmoCr0o_ftUc9PfrvxyQ6QPq_XcQZTk_k-jtSLaUGq5VDNoPOXg