Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Silák školního roku 2012/2013

Odpoledne 18. června se uskutečnil 2. ročník klání o největšího „siláka“ školního roku 2012/2013. Souboje se účastnili chlapci 8. a 9. tříd a vyzkoušeli si tedy opět svou všestrannost a zdatnost v těchto disciplínách:

  • ·         skok z místa
  • ·         hod medicinbalem obouruč
  • ·         shyby na hrazdě nadhmatem
  • ·         sedy-lehy
  • ·         člunkový běh

Výkony v jednotlivých disciplínách byly bodovány podle výkonnostní tabulky a na závěr sečteny. Až do poslední chvíle nikdo nevěděl, který ze závodníků nasbíral nejvyšší počet bodů, protože každý soutěžící vynikal v jiné disciplíně a většina soutěžících podala opravdu vynikající výkon.

Naši nejlepší :    

3. místo- Michal Dobiáš (9.roč.) silák001

 

2. místo-  Lukáš Zavadil (8.roč.)

silák002

 

1. místo – František Šrotíř (9.roč.), který obhájil své prvenství z minulého ročníku ! silák003

A i když platí pravidlo, že vyhrává jen ten nejlepší, i tak si mohou všichni účastníci opravdu pogratulovat, protože se všichni  nejméně ve dvou disciplínách od minulého roku výrazně zlepšili, což je už samo o sobě velikým úspěchem!