Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Milí přátelé školy,

vytvořili jsme pro vás tablo, na kterém jsou naše fotky se jmény a přezdívkami. Tvorbu jsme pojali ve smyslu pavučinové sítě, která pro nás znamená školu, z níž se nám nechce odejít. Přidali jsme společnou fotografii s učiteli, kteří i přesto, jak je zlobíme a neučíme se, neztratili naději a setrvali v úsilí nás něco naučit. Tablo můžete zhlédnout v nákupním středisku „LAVOS“.

Zároveň bychom vás chtěli pozvat na naše slavnostní rozloučení, které se bude konat dne 28. června v 9 hodin v budově Obecního úřadu Jindřichov. 

Prostřednictvím tohoto webu bychom chtěli našim učitelům vzkázat: „UČITELÉ, NEJÁSEJTE, ŽE ODCHÁZÍ NEJLEPŠÍ TŘÍDA, PROTOŽE NEZAPOMEŇTE, ŽE KAŽDÁ TŘÍDA MÁ SVÉ KOUZLO. A abychom nezapomněli dodat, PŘIJDOU NAŠE DĚTI, tak se máte na co těšit.“

tablo001 tablo002 tablo003 tablo004

 

9. třída