Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Den druhý – pokračování

Druhý den jsme toho stihli hoooodně. Nebylo v plánu pouze lyžování. Hned ráno jsme zahájili úklidem. Pokoj, který se daný den moc nestará o úklid svého pokoje, se za odměnu postará o úklid u ostatních. Poprvé se “vítězem” staly děvčata a proto musely obejít všechny a vynést jejich odpadkové koše. Této práce se zhostily na výbornou. Uvidíme kdo v pokoji objeví medvídka nepořádníka, který zajistí obyvatelům pokoje práci na ráno. Čistotného šmoulu prozatím u sebe “doma” nalezly dvakrát po sobě děvčata ze sedmého ročníku. Večer jsme se všichni společně setkali a pobavili jsme u vyprávění vtipů a hned máme první stupně vítězů 🙂 Ještě se musíme pochlubit jak máme šikovné žáky. Někteří sedmáci (Verča, Simča, Pája, Kája, Honza, Míša a Tom) si pro nás dospělé připravili večerní program tak dokonalý, že i úžasné ceny za splnění úkolů jsme si zasloužili 🙂 a moooooc jim děkujeme 🙂