Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Družstvo mladých cyklistů v Jindřichově

Během měsíce dubna začala na naší škole intenzivní příprava družstva mladých cyklistů, která vyvrcholila účastí na okrskovém kole Dopravní soutěže v Krnově. V úterý 30. dubna vyzkoušelo družstvo své znalosti a dovednosti v praxi. Naši školu reprezentovali Pavel Sobolčiak, Eleni Romanidu, Karolína Mertová a Alex Šimek. Soutěž zahrnovala test z dopravních předpisů, praktickou jízdu na kole, jízdu zručnosti a poskytnutí první pomoci.

Touto cestou děkuji všem žákům, kteří se do přípravy na soutěž zapojili, protože teoretická příprava probíhala v časných ranních hodinách před vyučováním. Ale ani odpoledne jsem nenechala naše cyklisty odpočívat, po vyučování na ně čekala praktická část přípravy, při které nám vydatně pomáhal i pan školník. Chystání a následně úklid potřebných překážek vyžadovalo hodně síly a zručnosti.

Jak celá příprava a samotná soutěž probíhala, můžete vidět na přiložených fotografiích.

Vyhotovila: Pavla Chramostová (vedoucí kroužku)

dopravka001dopravka002dopravka003dopravka004dopravka005dopravka006dopravka007dopravka008dopravka009dopravka010dopravka011dopravka012dopravka013dopravka014