Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Ve středu 13. 3. 2013 jsme se zúčastnili okresního kola v recitační soutěži, kterou pořádalo Středisko volného času Méďa Krnov. Přehlídky se mohli zúčastnit jednotlivci ze základních škol, nižších stupňů gymnázií, základních uměleckých škol, domů dětí a mládeže a dalších institucí. Z naší školy se soutěže zúčastnil Michal Chramosta ze 4. třídy a Nela Smékalová z 5. třídy. Oba byli zařazeni do 2. věkové kategorie. V 8.00 probíhala prezentace, v 8.45 hlasové rozcvičení pod vedením lektorů a losování pořadí. V 9.15 soutěž začala a trvala až do 11.30. Nakonec proběhlo vyhlášení vítězů. Jelikož jsme se soutěže zúčastnili po dlouhé době poprvé, jeli jsme spíše nasát atmosféru, získat zkušenosti s veřejným projevem před publikem.
Domů jsme se vrátili unavení, ale spokojení. O atmosféru na soutěži se s vámi podělíme prostřednictvím několika fotografií.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
DCIM100MEDIA