Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Předvánoční tvoření a přespání

“Vánoce, Vánoce přicházejí, …”  Ano, už je to tady 🙂 Blíží se nám čas koled, stromečků, dárků, rodinné pohody a vzájemné lásky. Proto jsme se rozhodli zpříjemnit tyto chvíle nejen sobě, ale i ostatním, pro které jsme se pokusili vytvořit výrobky s vánoční tématikou. Tyto dekorace mohou zdobit i Váš domov. Stačí přijít na vánoční trhy v Jindřichově a už si je budete odnášet 🙂 Pod vedením Jany Zábranské, Barbory Halířové, Petra Kubisze a Martina Mišana vznikla tato díla: dřevění sněhuláci, šiškové stromečky, svícny a ozdoby na zeď. Po odvedené práci nás čekala odměna v podobě přespání ve škole. Nachystali jsme si pelíšky a dobrodružství začalo. Ráno se nám vůůůůůbec nechtělo vstávat. Proto někteří zažili krušné probouzení 😀 Ale celou akci jsme si náramně užili 🙂