Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Marie Terezie posílá výsledky

Ve středu 16. 11. 2016 se na naší škole uskutečnilo školní kolo dějepisné olympiády. Tematickým zaměřením byla Marie Terezie – žena, matka, panovnice, aneb Habsburkové 18. stol. Na pomyslné zastaveníčko s Marií Terezií došli žáci osmého a devátého ročníku. Pravidla byla stanovena jasně. Úspěšnými řešiteli se stali žáci, kteří dosáhli alespoň 60 % z maximálního počtu 60 bodů. A kdo se stal úspěšným řešitelem u nás v Jindřichově? Pojďme si je představit.  ELIŠKA MRKVOVÁ (36,5 b.), VALENTÍN KOŠŇOVSKÝ (37,5 b.), NATÁLIE POLÁKOVÁ (45 b.), ANNA KRUŠINOVÁ (45 b.), OLDŘICH HANKE (51 b.), ANNA MRKVOVÁ (54 b.), ANNA JAVŮRKOVÁ (55 b.), IRENA TIMOVÁ (55 b.), NIKOLA NETUKOVÁ (57 b.) Holky umístěné na bedně vítězů již byly přihlášeny do okresního kola, které se uskuteční v Krnově 17. 1. 2017. Tak všichni držme pěsti, aby jim postup do dalších bojů vyšel.

 

Všichni úspěšní řešitelé si zaslouží obrovskou pochvalu a samozřejmě naše holky tu největší 🙂