Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál

Tak nám 12. 2. nastal masopust. Celou dobu jsme si povídali, co vlastně je, jak se slaví, jaké masky k němu paří a také co jím začíná.

Jelikož už jsme se dlouho těšili na karneval, rozhodli jsme se jej uspořádat právě v tento den. Dobře víme, jaké masky patří k masopustu, ale my si přáli opravdový karneval. A tak jsme u nás v MŠ mohli od 15. 00 potkat čarodějnice, šmouly, indiány a jiné pohádkové bytosti. Čekaly nás soutěže, přehled masek a taneční rej.

Nikdo z nás nevyhrál 1. místo, ptáte se proč, no protože jsme byli úžasní všichni!

Karneval se nám velice vydařil, což bylo to znát z nadšení a radosti dětí. Moc děkujeme paní Budínské  za skvělé koblihy, rodičům  za přípravu masek a hlavně všem za účast!

Moc děkujeme

MŠ Vysoká